Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2008-03-21

Po targach - XII Forum Gazowe 2008


W dniach 12-13 marca 2008 Hydro-Vacuum S.A. uczestniczyło w XII Międzynarodowym Forum Gazowym. Jest to zdecydowanie najważniejsze spotkanie branży LPG, CNG i LNG w kraju i w Europie gromadzące corocznie liczne grono wystawców i zwiedzających. Uczestnictwo w Forum było znakomitą okazją do przedstawienia oferty Hydro-Vacuum S.A. skierowanej dla tej specyficznej branży oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych. Prestiżowe konferencje stanowiące nieodłączną część Forum pozwalają firmie utrzymywać kontakty z osobami decydującymi o przyszłości rynku a także zapoznać się z prognozami dotyczącymi rozwoju branży w Polsce i w Europie.

Na licznie odwiedzanym stoisku Hydro-Vacuum S.A. szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pompy typu SKC/SKD o obniżonym zapasie antykawitacyjnym NPSHr, przeznaczone do pompowania paliw ropopochodnych, w tym mieszaniny skroplonego propanu z butanem oraz innych węglowodorów. Są to najbardziej popularne i najczęściej stosowane pompy do LPG na polskim rynku, wyróżniające się dużą odpornością na zmienne warunki klimatyczne, w tym pracę w skrajnych temperaturach.Także pozostałe wyroby przedsiębiorstwa przeznaczone do pompowania benzyn i olejów opałowych (pompy SKA, SKB, SKG, KS, NHV) oraz pompy próżniowe PW spotkały się z aprobatą i zainteresowaniem licznych reprezentantów branży.

Przedstawiciele Hydro-Vacuum S.A. chętnie udzielali odpowiedzi na wszelkie zapytania, pomagali w doborze optymalnej pompy spełniającej specyficzne wymagania klientów oraz rozdawali katalogi zawierające szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych typoszeregów. Dla osób odwiedzających nasze stoisko przygotowane były atrakcyjne upominki.Obserwuj nas na kanałach: