Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2009-02-16

Nowość w asortymencie Hydro-Vacuum SA


Fabryka pomp i układów pompowych Hydro-Vacuum S.A. z Grudziądza, kładzie duży nacisk na opracowywanie nowych i modernizowanie istniejących wyrobów. Jednym z podstawowych założeń firmy jest dopasowywanie produktów do indywidualnych potrzeb Klientów. Pompy produkcji Hydro-Vacuum to nowoczesne, niezawodne agregaty o parametrach porównywalnych z parametrami pomp i systemów pompowych oferowanych przez czołowe koncerny pompowe.
W ostatnim czasie asortyment Hydro-Vacuum S.A. został poszerzony o nowe agregaty pompowe typu MV stanowiące typoszereg normalnie ssących jednostopniowych, odśrodkowych pomp o konstrukcji monoblokowej. Pompy MV to pompy drugiego i trzeciego stopnia do podnoszenia ciśnienia w sieci (instalacji wodociągowej). Stosowane są również w instalacjach przemysłowych, irygacyjnych, przeciwpożarowych i centralnego ogrzewania. Pompy MV przeznaczone są do pompowania wody czystej, niezawierającej ciał stałych i długowłóknistych o temperaturze nieprzekraczającej 120oC. Stosowane są także do pompowanie innych nieagresywnych cieczy w zakresie odporności korozyjnej materiałów użytych na części w pompie.
W oparciu o pompy typu MV powstają jako rozwiązania indywidualne, zestawy wielopompowe przeznaczone dla systemów wodociągowych i instalacji przemysłowych. Konstrukcja każdego zestawu jest indywidualnie uzgadniana z inwestorem lub jednostką projektową pod względem konstrukcji stosowanych materiałów oraz układu sterowania i monitoringu.


Obserwuj nas na kanałach: