Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2011-10-04

Srebrna spirala dla Hydro-Vacuum S.A.


W dniach 21-23 września 2011 miało miejsce XVII Forum Użytkowników Pomp. Spotkanie odbyło się w Licheniu. Głównym Organizatorem jest redakcja czasopisma "Pompy Pompownie". Kwartalnik ten wydawany jest od 1992r. Na łamach czasopisma publikują swoje artykuły naukowcy, specjaliści i przedstawiciele firm z branży pompowej. Celem forum jest wymiana wiedzy i dzielenie się doświadczeniami między użytkownikami pomp i systemów pompowych, naukowcami oraz producentami urządzeń pompowych. Na forum mają miejsce liczne sesje plenarne i problemowe a dyskusjom nie ma końca. Forum co roku wzbudza bardzo duże zainteresowanie uczestników, tak było i tym razem.
W trakcie Forum miało miejsce ważne dla Hydro-Vacuum S.A. wydarzenie. Redakcja czasopisma Pompy i Pompownie przyznała Hydro-Vacuum S.A. nagrodę - Srebrną Spiralę.
Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom z branży pompowej, których działalność na rynku, wg kapituły Srebrnej Spirali, w jakichś sposób wyróżnia się od pozostałych firm. Ta wyjątkowa nagroda została przyznana dla Hydro-Vacuum S.A. „w dowód uznania stylu i sukcesów działalności marketingowej”. Wg gremium przyznającego nagrodę w takim sformułowaniu zamknięto uznanie dla Hydro-Vacuum S.A. za:
  • niezwykle intensywne działania firmy przy wdrażaniu do oferty nowoczesnych rozwiązań w zakresie hydraulik pompowych, a także systemów pompowych,
  • obecność HV na czołowych miejscach w rankingach polskich firm innowacyjnych,
  • inwestowanie przez HV w badania i rozwój oraz rozbudowę potencjału produkcyjnego,
  • organizowania przez HV konferencji naukowo-technicznych podczas, których następuje wymiana wiedzy pomiędzy światem naukowym branży pompowej a eksploatatorami pomp,
  • szeroko znaną i pozytywnie kojarzoną markę Hydro-Vacuum S.A.

Nagroda Srebrnej Spirali jest sukcesem całej załogi Hydro-Vacuum S.A. i daje pewność klientom fabryki, że nabywając produkty Hydro-Vacuum S.A. dokonują dobrego wyboru.

Obserwuj nas na kanałach: