Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2014-05-07

Wielostopniowe pompy wirowe typu WH – nowość w ofercie Hydro-Vacuum S.A.


Oferta Hydro-Vacuum S.A. powiększa się o nowy typ pomp. Wynikiem prac projektowo-wdrożeniowych zespołu inżynierów fabryki jest typoszereg wielostopniowych pomp wirowych typu WH. Obecnie dostępne są już pompy typu WHA.2 i WHA.3 które są poziomymi pompami wielostopniowymi przeznaczonymi do pompowania wody o temperaturze do 140°C oraz paliw płynnych i innych cieczy w zakresie wytrzymałości materiałów użytych do ich budowy. Na uwagę zasługuje wersja WHS z członem samozasysającym. Pompa WHS to specjalne rozwinięcie konstrukcji pompy WHA, w której za ostatnim stopniem zastosowano dodatkowy człon krążeniowo-próżniowy. Rozwiązanie to umożliwia wyssanie gazu z przestrzeni roboczej pompy oraz instalacji ssawnej, powodując brak konieczności stosowania dodatkowych układów zalewających.
Pompy WH będą również dostępne w wersjach:
  • WHI z wirnikiem wstępnym o podwyższonych własnościach antykawitacyjnych,
  • WHG z wirnikiem wstępnym i członem samozasysającym o podwyższonych własnościach antykawitacyjnych i zdolności samoczynnego zasysania cieczy.

Cały typoszereg pomp WH charakteryzuje się bardzo dobrymi sprawnościami oraz własnościami antykawitacyjnymi. Wielostopniowe pompy wirowe WH będą prezentowane m.in. na targach:

na które to targi serdecznie Państwa zapraszamy. Możliwe jest również umówienie spotkania celem przeprowadzenia prezentacji o nowych pompach typu WH – prosimy o kontakt z Doradcami Technicznymi z działu Przemysł

Na bieżąco aktualizowane informacje o typoszeregu pomp WH.Obserwuj nas na kanałach: