Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2014-09-23

AQUA-THERM Almaty 2014 Kazachstan - relacja


W dniach 2-5 września 2014 w miejscowości Ałmaty (inaczej Ałma-Ata) w Kazachstanie oddalonej od Grudziądza o ponad 5000km miały miejsce targi AQUA-THERM 2014. Pełna nazwa to: VII Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych i Sanitarnych, Technologii Ochrony Środowiska, Basenów i Energii Odnawialnej AQUA-THERM 2014. Targi w Almacie to największa w branży wystawa w Azji Środkowej. W halach wystawowych "Atakent Exhibition Center" swoje stoiska miało 150 wystawców reprezentujących 17 krajów. Tegoroczną edycję targów odwiedziło blisko 7000 specjalistów z branży, instalatorów, projektantów, inżynierów, handlowców, dystrybutorów regionalnych, odbiorców komunalnych. Targi AQUA-THERM odbywały się równocześnie z targami budowlanymi KAZBUILD.


Tereny targowe Atakent-Expo

Hydro-Vacuum S.A. prezentowało swoja ofertę na powierzchni 30m2. Specjalnie zaprojektowana zabudowa stoiska eksponowała nasze logo oraz podkreślała Polskę jako kraj pochodzenia produktów. Na stoisku zaprezentowano szeroką ofertę, poczynając od pomp do wody czystej, w tym: pomp głębinowych GAB, GBC, GCA, GDC (w wykonaniu z brązu), pomp odśrodkowych jednostopniowych NHV, MV, pompy dwustrumieniowej DHV, pompy samozasysającej SKA, jak również pompy i systemy pompowe do ścieków takie jak: pompa FZ.7 IP68 z wewnętrznym układem chłodzenia, tłocznia ścieków TSB. Nie zabrakło również naszej najnowszej konstrukcji pompy wirowej wielostopniowej WH a dokładniej WHS z członem samozasysającym.


Stoisko HV na targach AQUA-THERM 2014 Almaty

Targi AQUA-THERM w Almatach były doskonałym miejsce do prezentacji oferty firmy oraz nawiązania kontaktów handlowych, a zarazem promocji innowacyjnych produktów Hydro-Vacuum S.A. na rynku kazachstańskim i Azji Środkowej. Specyfika branży wodociągowo-kanalizacyjnej polega na dużym znaczeniu bezpośrednich kontaktów pomiędzy dostawcą a odbiorcą oraz możliwości zobaczenia „na żywo” wyrobów połączonej z profesjonalnym doradztwem technicznym.


Stoisko HV na targach AQUA-THERM 2014 Almaty

Więcej zdjęć z targów.

Warto dodać, że na realizację projektu "Udział Hydro-Vacuum S.A. jako wystawca w targach AQUA-THERM w Kazachstanie" pozyskaliśmy dotację z Unii Europejskiej w ramach programu Innowacyjna Gospodarka - Wsparcie udziału przedsiębiorstw w programach promocji.
Obserwuj nas na kanałach: