Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2015-09-30

Hydro-Vacuum S.A. z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki


Hydro-Vacuum S.A. została laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii "Eksporter". Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 września 2015 w Ministerstwie Gospodarki. Nagrodę z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego odebrał Prezes Hydro-Vacuum S.A. Wojciech Grabowski.Wyniki osiągnięte przez Państwa firmy są doskonałym dowodem na to, że najlepszą reakcją na wyzwania otaczającego nas świata jest stawienie im czoła i przekucie ich na przewagę konkurencyjną – powiedział Wicepremier Janusz Piechociński podczas gali wręczenia nagród.

Marek Goliszewski, Prezes BCC, tak gratulował nagrodzonym: Przede wszystkim gratuluję wszystkim Ambasadorom. To naprawdę cenne wyróżnienie sygnowane przez nasze państwo w osobie Pana Premiera Piechocińskiego. Panu Premierowi dziękuję za optymistyczne słowa, optymistyczną wizję tego, co nas czeka, bo szczerze mówiąc - mało mamy optymizmu w naszym życiu publicznym. Bardziej opisujemy szklankę do połowy wypełnioną jako do połowy pustą, a nie do połowy pełną. A należy patrzeć, że jest ona do połowy pełna i ma przed sobą dobrą przyszłość.Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za zacieśnianie współpracy z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji. Wyróżnienia w kategorii "Eksporter" trafiają do firm promujących polską gospodarkę przede wszystkim poprzez eksport swoich wyrobów lub usług.

Hydro-Vacuum S.A. stale poszukuje nowych rynków zbytu na arenie międzynarodowej. W ostatnim czasie spółka powołała do życia swoje oficjalne przedstawicielstwo w Wietnamie.Pełna lista nagrodzonych w 7. edycji konkursu


Obserwuj nas na kanałach: