Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2016-06-06

Nagroda za najciekawszą ekspozycję targową na WOD-KAN 2016


W dniach 10-12 maja 2016 Hydro-Vacuum S.A. brała udział, jako jeden z głównych wystawców, w XXIV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016. Jest to największa impreza targowa w Polsce i Europie, związana z branżami wodociągową i kanalizacyjną oraz ochrony środowiska.
W tym roku targi debiutowały pod względem lokalizacji jakim były obiekty Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego oddanego do użytku jesienią 2015r.

Na Targach swoją ofertę zaprezentowało 375 wystawców z Polski, Niemiec, Francji, Włoch, Szwajcarii, Litwy, Białorusi, Czech, Słowacji, Austrii, Portugalii, Irlandii, Turcji i Hiszpanii. Wśród kilku tysięcy odwiedzających targi znaleźli się również przedstawiciele parlamentu, Rządu RP, organizacji związanych z branżą tj. Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, a także reprezentanci KRGW, PROŚ, NFOŚiGW, władz samorządowych i uczelni.


Stoisko Hydro-Vacuum S.A. na targach WOD-KAN 2016

Na powierzchni 64m2 Hydro-Vacuum S.A. prezentowała całą ofertę przeznaczoną dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Udostępniliśmy zwiedzającym wiele eksponatów pomp i systemów pompowych tych już dobrze znanych jak i zupełnych nowości jak choćby pompa jednostopniowa FOK czy nowe pompy z typoszeregu FZ.


Widok z antresoli na stoisko Hydro-Vacuum S.A.

Niezmiennym od lat zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się tłocznia ścieków. W tym roku prezentowany był model TSC charakteryzujący się m.in.: bezpośrednim dostępem do separatora bez odstawiania pompy, zaworami odcinającymi umieszczonymi przed separatorami i pompami umożliwiające wykonanie czynności serwisowych bez wyłączania tłoczni z eksploatacji.
Sebastian Predel z Działu B+R oraz Dominika Mularczyk z Działu Doradców Technicznych prezentują zalety nowej tłoczni typu TSC

Stoisko targowe Hydro-Vacuum S.A. wyraźnie wyróżniało się od pozostałych. Zabudowa z dużym elementem w kształcie żagla z białą powierzchnią kontrastowała dobrze z wyeksponowanym logiem HV w kolorze zgromadzonych na stoisku eksponatów. Całość była oświetlona mocnymi lampami halogenowymi. Goście stoiska po zapoznaniu się z eksponatami chętnie korzystali z możliwości rozmowy w wygodnych fotelach przy stołach oraz poczęstunku m.in. dobrą kawą i słodyczami. Rozmowy kończyły się przekazaniem firmowych gadżetów i wymianą wizytówkami.


Rozmowy biznesowe z Klientami

Obok tak zbudowanego stoiska nie dało się przejść obojętnie. Dostrzegli to również przedstawiciele organizatora targów Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie przyznając stoisku Hydro-Vacuum S.A. nagrodę „za najciekawszą ekspozycję XXIV Międzynarodowych Targów Maszyn i urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016”. Przyznaną przez IGWP nagrodę na uroczystej gali w Operze Nova w Bydgoszczy odebrał Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej Mariusz Simiński.
Statuetka i dyplom przyznane HV za najciekawszą ekspozycję targów WOD-KAN 2016


Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej Mariusz Simiński odbiera z rąk Prezes IGWP Doroty Jakuty nagrodę za najciekawszą ekspozycję targów WOD-KAN 2016

Galeria zdjęć z targów

Obserwuj nas na kanałach: