Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2018-01-30

Szkolenia Hydro-Vacuum w 2018 roku czas zacząć


W dniach 25-26.01.2018 odbyło się pierwsze z serii, planowanych na bieżący rok, szkolenie dla dystrybutorów firmy Hydro-Vacuum S.A. obsługujących branżę przemysłową. Szkolenie pod nazwą HV4Industry (Hydro-Vacuum dla Przemysłu) miało miejsce w Grudziądzu, w hotelu RAD oraz na terenie fabryki Hydro-Vacuum S.A.. Szkolenie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony kilkudziesięciu osób z kilkunastu firm z całej Polski, które zaszczyciły organizatorów swoim przybyciem.
Tematem spotkania były:
  • metody badawczo-rozwojowe w projektowaniu pomp i pompowni dla przemysłu,
  • pułapki zastawiane na pompy przez projektantów, użytkowników i instalatorów,
  • pompy próżniowe,
  • pompy samozasysające, wirowe wielostopniowe, jednostopniowe odśrodkowe,
  • pompy ściekowe dla przemysłu,
  • nieprawidłowy serwis i konserwacja w aspekcie żywotności pomp.

Uczestnicy szkolenia mieli okazję zwiedzić fabrykę i na własne oczy zobaczyć nowoczesny park maszynowy wraz z obrabiarkami CNC, stację prób z falownikiem 2 MW czy profesjonalne linie odlewnicze. Dzięki temu klienci Hydro-Vacuum S.A. zdobyli pewność, że firma jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym gwarantując tym samym wysoką jakość produktu końcowego.

Po obejrzeniu poszczególnych wydziału fabryki, zwiedzający w trakcie zajęć na stacji prób i zakładzie montażu pomp wzięli udział w zajęciach praktycznych. Poruszane tematy to przyczyny awarii pomp, jak istotne jest właściwe osiowania pomp nie tylko podczas produkcji ale i podczas montażu w miejscu eksploatacji, a także jakie mogą być negatywne konsekwencje zaniedbań w tym zakresie.

Szkolenie w Hydro-Vacuum S.A. to również część nieoficjalna m.in. turniej gry w kręgle. Zapraszamy na kolejne spotkania w najbliższych tygodniach w Grudziądzu.

Galeria zdjęć ze szkolenia
Sieć dystrybucyjna Hydro-Vacuum S.A.Obserwuj nas na kanałach: