Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2018-05-08

Hydro-Vacuum S.A. wyróżniona medalem „Zasłużony dla Eksportu”


25 kwietnia 2018 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyło się Forum Eksportu 2018 „Możliwości i potrzeby polskiego eksportu”, którego organizatorem było Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy RP.
Celem wydarzenia była promocja polskiego eksportu, wspieranie działań zmierzających do wzrostu konkurencyjności eksportu, jego bezpieczeństwa oraz pozyskiwania nowych partnerów biznesowych.

Uroczystego otwarcia forum dokonał Prezes Krajowego Stowarzyszenia „Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej” – Dr Ryszard Nowak oraz Rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie – prof. dr hab. Mirosław J. Jarosz.

W trakcie Forum zostały wręczone odznaczenia „Zasłużony dla eksportu” w kilku kategoriach tj. Dyplomaci, Firmy, Instytucje, Osobowość. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych Firm znalazła się Hydro-Vacuum S.A. producent pomp i systemów pompowych. Nagrodę z rąk Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka odebrał Główny Specjalista ds. Marketingu Paweł Jurczyk.Hydro-Vacuum S.A. eksportuje swoje wyroby do ponad 50 krajów świata. Posiada swoje przedstawicielstwa na Ukrainie i Wietnamie. Swoim klientom zapewnia wysokiej jakości rozwiązania w zakresie pomp i systemów pompowych do różnych mediów i zastosowań.

Medal „Zasłużony dla Eksportu” przyznawany jest przez Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej. Celem Stowarzyszenia jest inicjowanie, prowadzenie i wspieranie działań na rzecz rozwoju polskiego eksportu i ochrony interesów gospodarczych przedsiębiorców trudniących się handlem zagranicznym oraz reprezentowanie interesów tej branży wobec władz, urzędów i innych organizacji krajowych i zagranicznych.W Forum Eksportu uczestniczyli ambasadorowie, konsulowie generalni, wojewodowie, przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy, studenci i inni zaproszeni goście.Obserwuj nas na kanałach: