Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2020-07-29

Nowe pompy głębinowe GTB (3") i GTC (3,5")


Oferta fabryki pomp i systemów pompowych Hydro-Vacuum S.A. Grudziądz została poszerzona o pompy głębinowe 3 calowe typu GTB oraz 3,5 calowe typu GTC. Nowe pompy uzupełniają typoszereg pomp głębinowych dostępnych dotychczas w średnicach od 4 cali w górę.
Pompy głębinowe produkowane przez Hydro-Vacuum S.A. wybierane są przez większość zakładów wodociągowych w Polsce dostarczających wodę z ujęć głębinowych do naszych kranów. Kopalnie węgla brunatnego w Polsce używają pomp głębinowych typu GB, GC, GD do odwadniania odkrywek gdzie warunki pracy pomp są bardzo ciężkie. Duża część produkowanych pomp głębinowych trafia na rynki zagraniczne.

Nowe pompy GTB i GTC przeznaczone są głównie do zastosowań w gospodarstwach indywidualnych, rolnictwie i małych zakładach przemysłowych posiadających własne ujęcia głębinowe.
W pompach głębinowych GTB, GTC zastosowano tzw. „pływające wirniki” co zwiększa odporność konstrukcji pompy na zapiaszczenie wody oraz zapewnia wysoką sprawność hydrauliczną przy niskim poborze prądu. Małe średnice zewnętrzne zaledwie 75mm (GTB) i 88mm (GTC) pozwalają na montaż w odwiertach o małych średnicach. Pompy fabrycznie wyposażone są w kabel o długości 15m co pozwala w większości wypadków uniknąć mufowania dodatkowego kabla. Pompy GTB, GTC objęte są 24 m-czną gwarancją producenta.

Pompy dostępne są w sieci dystrybucyjnej Hydro-Vacuum S.A. na terenie całego kraju oraz w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi informacjami o pompach GTB i GTC:


Obserwuj nas na kanałach: