Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2021-11-18

Jak produkuje się pompy? Drugi etap produkcji - obróbka detali


Kontynuujemy nasz cykl filmów pokazujących proces produkcji pomp. Zobacz drugi etap produkcji w naszej fabryce - obróbka detali.

Uzyskanie odlewu surowego to jedno, doprowadzenie go do kształtu, który pozwoli na uzyskanie właściwych parametrów to drugie. Obróbka skrawaniem to drugi podstawowy proces, który musi być wykonany z dużą precyzją i dokładnością, tak aby po zmontowaniu pompa posiadała wszystkie założone właściwości, parametry konstrukcyjne (fizyczne i techniczne). Jest to możliwe dzięki doświadczeniu zespołu specjalistów zatrudnionych w naszym wydziale obróbki, wykonujących zadania z pasją oraz posiadanemu nowoczesnemu parkowi maszyn.

Wydział obróbki i narzędziowni wyposażony jest w ponad 80 maszyn, w tym 16 sterowanych numerycznie. Wdrożyliśmy także pierwsze w pełni zautomatyzowane gniazdo obsługiwane przez cobota. Posiadamy ponadto własne linie spawalnicze umożliwiające produkcję zbiorników tłoczni i zestawów hydroforowych oraz narzędziownię, wykonującą omodelowania pod powstające w biurze konstrukcyjnym nowe konstrukcje pomp.

Zapraszamy do śledzenia naszych profili społecznościowych, wkrótce kolejne filmy.

Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/user/hydrovacuum
Facebook https://www.facebook.com/HydroVacuum/
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/hydro-vacuum/
Instagram https://www.instagram.com/hydrovacuum/
Obserwuj nas na kanałach: