Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2022-11-15

Tłocznie ścieków - efektywna separacja części stałych


Jeśli interesuje Cię tematyka tłoczni ścieków zapraszamy do obejrzenia nagrania z prezentacji pt. „Tłocznie ścieków - efektywna separacja części stałych kluczem do ekonomicznej eksploatacji systemów pompowych” którą wygłosiła podczas spotkania online mgr inż. Natalia Kaszubowska Kierownik Zespołu Projektowego w Dziale Badawczo-Rozwojowym Hydro-Vacuum S.A.

Prezentacja miała miejsce w dniu 8.11.2022 w ramach cyklu „Kawa z ekspertem” organizowanym przez Wodociągowiec.pl – portal branżowy wod-kan.

mgr inż. Natalia Kaszubowska - absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W ramach działalności zawodowej i eksperckiej specjalizuje się w projektowaniu i optymalizacji urządzeń i układów pompowych, w szczególności pompowni oraz tłoczni ścieków, a także zestawów hydroforowych i innych różnego typu systemów pompowych przeznaczonych do instalacji w sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych.Zachęcamy również do zapoznania się z filmami o tłoczni ścieków opublikowanymi na naszym kanale na YT, przybliżające zasadę działania tłoczni, jej ewolucyjną konstrukcję czy kilka ciekawy case study.

Dane techniczne tłoczni ścieków
Przykładowe realizacje
Karta doboru
Regionalni inżynierowie sprzedaży którzy mogą do Państwa podjechać i wykonać wizję lokalną na miejscu.
Doradcy Techniczni służą radą w doborze urządzeń
Dział Obsługi Klienta sprawy handlowe i obsługa zamówień.

Subskrybuj nasz kanał https://www.youtube.com/user/hydrovacuum
Facebook https://www.facebook.com/HydroVacuum/
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/hydro-vacuum/
Instagram https://www.instagram.com/hydrovacuum/
Obserwuj nas na kanałach: