Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2005-12-05

Hydro-Vacuum SA na targach Poleko 2005


W dniach 15-18 listopada 2005, w Poznaniu, odbyła się kolejna, 17 edycja Międzynarodowych Targów Ekologicznych Poleko. W tegorocznej edycji targów, wzięło udział 826 wystawców z 24 państw. Odwiedziło targi 16 000 zwiedzających w tym biura projektowe, firmy instalacyjne, przedstawiciele przedsiębiorstw wodociągowych, zakładów komunalnych oraz władz lokalnych.

Targi Poleko były niegdyś obok Targów Wod-Kan i Instalacje jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych, dla firm działających w branży wodno-kanalizacyjnej. Ekspozycja przyciągała niemalże wszystkich polskich producentów pomp i systemów pompowych, jak również duże przedsiębiorstwa handlowe i hurtownie instalacyjne oraz działających na polskim rynku zagranicznych producentów pomp. Ekspozycja, którą przygotowaliśmy na targi Poleko mimo, że nie została uhonorowana żadną nagrodą, to jednak została zauważona i doceniona przez zwiedzających, organizatorów targów, a także przez prasę i telewizję. Zdjęcia stosunkowo niewielkiego, ale bardzo dobrze przygotowanego stoiska mogliśmy obejrzeć w gazetach lokalnych, na stronie internetowej organizatora targów, a także w reportażu zrealizowanym przez TVN. Szczególnie cieszy nas, że coraz częściej, Polacy zaczynają doceniać rodzime produkty i przedsiębiorstwa i potrafią się nimi szczycić.

Głównym motywem udziału Hydro-Vacuum S.A. w tegorocznych targach Poleko był rozwijany przez naszą firmę asortyment pomp i systemów do przepompowywania ścieków oraz dynamiczny rozwój sektora gospodarki ściekowej w kraju, w ostatnich dwóch latach. Podczas Targów Poleko, Hydro-Vacuum S.A. zaprezentowało pompy do ścieków typu FZ, w tym nowe pompy typu FZ.3, dzięki którym zdecydowanie zwiększyły się możliwości wykorzystania produktów Hydro-Vacuum S.A. w gospodarce ściekowej, głównie z uwagi na wyższą wydajność i średnice króćców tych pomp FZ.3. Nowe pompy FZ.3 posiadają także szereg zalet poprawiających ich konkurencyjność na rynku w tym na przykład energooszczędny silnik, kontrolę temperatury uzwojenia oraz czujnik zawilgocenia. Na targach Poleko zaprezentowaliśmy również oparte na tych pompach przepompownie ścieków, w tym posiadającą szczególne znaczenie dla gminnych i lokalnych zlewni ścieków o dużej wydajności - przepompownię dwupompową.Obserwuj nas na kanałach: