Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2006-01-23

Hydro-Vacuum S.A. - firmą innowacyjną


Ogromnym sukcesem Hydro-Vacuum S.A - jeden z największych polskich producentów pomp - kończył rok 2005. Zgodnie z opublikowanym 30 listopada 2005 r. przez Rzeczpospolitą rankingu najlepszych przedsiębiorstw Hydro-Vacuum S.A. znalazła się na 36 miejscu w kategorii firm innowacyjnych.
Obserwując otoczenie od kilku lat daje się zauważyć w Polsce trend do wyczerpania tzw. prostych rezerw wzrostu wynikających z uwarunkowań makro i mikroekonomicznych. Dla firm oznacza to, że aby sprostać wymogom rynku należy prowadzić intensywną modernizację wyrobów. Rozumiejąc tą sytuację Hydro-Vacuum S.A. od kilku lat prowadzi intensywne działania dla wzmocnienia swojego zaplecza B+R i współpracy z jednostkami naukowo - badawczymi, dzięki czemu szybko poszerza się asortyment produkcji firmy, a powstające i modernizowane wyroby osiągają konkurencyjne parametry techniczne i spełniają wysokie wymogi klientów. Prowadząc powyższe działania tylko w ostatnim czasie Hydro-Vacuum S.A. opracowało i wdrożyło (niektóre prace jeszcze się toczą):

Wszystkie wymienione produkty trafiają już do eksploatacji i uzyskują pozytywne oceny użytkowników.Obserwuj nas na kanałach: