Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2006-04-07

Hydro-Vacuum S.A. - pompy, które zyskują uznanie


W rozstrzygniętym niedawno konkursie organizowanym przez redakcję specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika Rynek Instalacyjny skonstruowana w ubiegłym roku pompa do cieczy zanieczyszczonych typu FZ3 uzyskała I - szą nagrodę MEDIUM - Lider Instalacji 2006.Hydro-Vacuum S.A. od lat koncentruje swoją działalność na produkcji pomp i systemów pompowych. Z olbrzymią determinacją, niezależnie od sytuacji rynkowej przeznacza istotne nakłady na rozwój swoich produktów. Dzięki temu buduje swoją przyszłość, a wytwarzane tu pompy konkurują parametrami technicznymi z wyrobami najbardziej renomowanych producentów europejskich.

Prowadzone od lat działania i powstające w ich wyniku pompy znajdują uznanie nie tylko w oczach klientów ale również ekspertów oceniających firmy i branże. W rozstrzygniętym niedawno konkursie organizowanym przez redakcję specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika Rynek Instalacyjny skonstruowana w ubiegłym roku pompa do cieczy zanieczyszczonych typu FZ3 uzyskała I - szą nagrodę MEDIUM - Lider Instalacji 2006.

Jury konkursu, które stosuje ostre kryteria przyznawania swoich nagród i wyróżnień, o czym świadczy fakt, że na 6 kategorii przyznano tylko 4 nagrody i 5 wyróżnień doceniło tym samym umiejętności i wysokie kwalifikacje grudziądzkich inżynierów panów Bogdana Pniewskiego i Sebastiana Predela pracujących w Dziale Badawczo Rozwojowym Hydro- Vacuum S.A., a będących twórcami konstrukcji pompy FZ3. Kilkunastoosobowy zespół badawczo rozwojowy Hydro-Vacuum S.A. pracuje pod kierownictwem mgr. inż. Jerzego Kossowicza. Sukces jest o tyle znaczniejszy, że większość nagród i wyróżnień otrzymały produkty lub systemy instalacyjne budowane na produktach pochodzących z importu.Według organizatorów konkursu jego celem jest promocja najlepszych rozwiązań technicznych z zakresu branży instalacyjnej, gwarantujących efekty ekonomiczne. Patronat nad konkursem roztacza Ministerstwo Transportu i Budownictwa oraz Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Wręczenie nagród miało miejsce na forum zorganizowanym w trakcie Międzynarodowych Targów Poznańskich Instalacje 2006, gdzie Hydro-Vacuum S.A. prezentowało swoje wyroby.

Uzyskany tytuł jest potwierdzeniem innego wyróżnienia jakie otrzymała Hydro-Vacuum S.A. w końcu ubiegłego roku, a mianowicie 36 lokaty w rankingu Rzeczpospolitej najlepszych pod względem innowacyjności firm polskich.

V-ce Prezes Zarządu
Barbara Miller
Obserwuj nas na kanałach: