Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2007-01-29

Ostatnie miesiące 2006 w Hydro-Vacuum S.A.


Ostatnie miesiące mijającego roku przyniosły w Hydro-Vacuum S.A. bardzo istotny wzrost liczby wpływających zamówień i realizowanych dostaw. W sposób ewidentny firma wykorzystała tendencje, które miały miejsce w polskiej gospodarce, a mianowicie szacowany na około 12% wskaźnik wzrostu produkcji przemysłowej, a także kilkunastoprocentowy wzrost inwestycji. Warto dodatkowo wspomnieć, ze wśród ogłaszanych przetargów około 15% dotyczy prac wodno kanalizacyjnych.

Zestawy hydroforowe po przeprowadzonej weryfikacji parametrów oczekują na spakowanie i wysyłkę do klientów


Te wskaźniki w sposób optymalny starali się wykorzystać pracownicy zajmujący się szeroko rozumianą obsługą klientów docierając wszędzie tam, gdzie mogło powstać zainteresowanie pompami Hydro-Vacuum S.A., w konsekwencji czego Hydro-Vacuum S.A. zwiększyła w roku 2006 w porównaniu do roku 2005 sprzedaż zestawów hydroforowych o przeszło 50%, a pomp głębinowych o prawie 20%, a także zawarła kilka istotnych kontraktów na dostawy pomp przemysłowych. W ostatnich miesiącach minionego roku linie produkcyjne opuszczało po kilkanaście zestawów hydroforowych, gdzie warto pamiętać, że coraz częściej również osprzęt elektroniczny, a więc cały układ sterowania powstaje w Hydro-Vacuum S.A..

W przedostatnim miesiącu mijającego roku Hydro - Vacuum S.A. wygrała także przetarg na dostawę około 100 pomp głębinowych do jednej z kopalni węgla brunatnego w Polsce. Firma jest bowiem w stanie dostarczać wyroby o parametrach technicznych porównywalnych z parametrami dostawców zagranicznych i gwarantować jednocześnie elastyczne terminy dostaw i dobry serwis.

W ostatnim miesiącu mijającego roku zakończono też dostawę jednej z większych partii pomp przemysłowych dla przetaczania paliw typu SKG. Pompy te są przeznaczone do pracy poza granicami Polski, a zatem klient oczekiwał wysokiej niezawodności tych produktów, co gwarantują właśnie pompy Hydro-Vacuum S.A.

Ostatnia partia pomp SKG tuż przed wysyłkąObserwuj nas na kanałach: