Aktualności

Aktualności

Strona główna > Aktualności
2007-08-14

Wieloletnia niezawodna praca urządzeń gwarantowana!


Jedną z wielu zalet charakteryzujących ofertę Hydro-Vacuum S.A. jest gwarancja wieloletniej niezawodnej pracy i łatwego dostępu do części zamiennych. Dowodem na to, iż nie jest to tylko chwytliwy slogan bez pokrycia może być wiadomość, jaka napłynęła do nas od jednego z Klientów:

"Szanowni Państwo rzeczywiście hasło "gwarantowana wieloletnia niezawodna praca" potwierdza się w praktyce, czego dowodem jest użytkowana przez nas pompa wirowo-samozasysająca typ SMC-32. Otóż mój tato nabył ją w 1974 roku!!! Wyprodukowano ją w Waszej fabryce noszącej wtedy nazwę Pomorska Odlewnia i Emaliernia Zakład Metalurgiczny w Grudziądzu. Pompa ta przez 33 lata bezproblemowo pompowała wodę ze studni (...) aż do ostatniej wiosny. (...) Spisując dane z pompy byłem przekonany, że o firmie słuch zaginął. Gratulacje, że firma oparła się wszystkiemu i dalej funkcjonuje."

33-letni okres użytkowania a także słowa uznania ze strony Klienta sprawiły nam niebywałą satysfakcję, jednocześnie stanowią bodziec i motywację do dalszej pracy. Mamy nadzieję, iż urządzenia produkowane przez nas obecnie dostarczą naszym Klientom tyle samo satysfakcji a okres eksploatacji przekroczy nawet wyżej opisane 33 lata.


Obserwuj nas na kanałach: