Głowice do studni głębinowych

Głowice do studni głębinowych

Głowica w studniach głębinowych stanowi bardzo ważny element, który chroni i zabezpiecza zarówno wodę, jak i pompę. Do ujęcia bez zabezpieczenia może się dostać bardzo wiele różnych zanieczyszczeń, m.in.: kamienie, liście piasek, a także zanieczyszczona woda deszczowa, która może wpłynąć na pogorszenie jakości wody znajdującej się w studni. Ciała stałe, mogą nie tylko spowodować zaklinowanie się pompy, ale także doprowadzić do jej całkowitego uszkodzenia, jeżeli niepożądane elementy dostaną się do wirników silnika i spowodują zatarcie się urządzenia. Szczelne zamknięcie rury osłonowej studni wpływa więc bezpośrednio na wydłużenie czasu eksploatacji pompy.

Głowice charakteryzują się solidną i trwałą konstrukcją, są odporne na uszkodzenia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także na korozję. Głowica wyposażona jest w m.in.: przyłącze hydrauliczne (Podłączenie rury tłoczącej wodę), zawiesie (podtrzymanie pompy za pomocą linki asekuracyjnej), dławik (podłączenie kabla zasilającego pompę) czy odpowietrznik.

Specyfikacja techniczna

Rozmiar przyłącza GSG 110 GSG 125 GSG 140 GSG 160 GSG 225 GSG 280
Rozmiar przyłącza 1" x x x x    
Rozmiar przyłącza 11/4" x x x x x x
Rozmiar przyłącza 11/2" x x x x x x
Rozmiar przyłącza 2"   x x x x x
Rozmiar przyłącza 21/2"     x x x x
Rozmiar przyłącza 3"         x x
Rozmiar przyłącza 4"         x x

Pole pracy

Progam Doboru Pomp Hydro-Vacuum S.A.

Szybkie i proste narzędzie online do doboru pompy na podstawie zadanych kryteriów.

Dzięki PDP za pomocą funkcji „Dobór hydrauliczny” można dobrać konkretne pompy konfigurując m.in. obszar zastosowania, typoszereg pomp, konstrukcję pomp, pompowane medium, punkt pracy itd. Alternatywnie korzystając z „Katalogu produktów” można w wygodny sposób przeglądać katalog pomp stanowiący ofertę produkcyjną Hydro-Vacuum S.A.

Efektem doboru jest karta katalogowa pompy zawierająca wszelkie niezbędne dane hydrauliczne (charakterystykę), elektryczne, materiałowe, konstrukcyjne, gabarytowe itd.

Pierwszą czynnością, którą należy wykonać jest rejestracja nowego konta. Po podaniu kilku niezbędnych danych i zatwierdzeniu formularza na podany email wysyłany jest link aktywacyjny. Po kliknięciu linka można już korzystać w pełni z Programu Doboru Pomp Hydro-Vacuum S.A.

Zachęcamy do założenia konta i wypróbowania naszego programu.
Pomoc techniczna w obsłudze programu tel. 56 45 07 545 (dni robocze w godz. 7:00-15:00)

Wyroby powiązane z pompą

Materiały do pobrania

Sklep internetowy

Wybrane produkty zakupisz w naszym sklepie internetowym.
Transport gratis dla zamówień powyżej 3000zł brutto.
Szybkie i wygodne zakupy!

Aktualności

Nowa strona www
Już jest - nowa strona internetowa Hydro-Vacuum S.A. - fabryki pomp i systemów pompowych.
Czytaj
Nowe wykonanie materiałowe pomp głębinowych GCE
Nowe pompy głębinowe GCE zyskały dodatkowe wykonanie materiałowe różniące się od dotychczasowego tym, że wirnik wykonany jest z żeliwa. Dzięki temu pompy GCE w nowym wykonaniu materiałowym są jeszcze...
Czytaj
Pompy głębinowe GCE - nowość
Pompy głębinowe GCE to nowa generacja pomp głębinowych GC/GCA/GCB dedykowanych do instalacji PN10 i PN16. Nowa innowacyjna konstrukcja pomp GCE zaprojektowana przez inżynierów Działu Badawczo-Rozwojowego...
Czytaj
Więcej aktualności

Obserwuj nas na kanałach: