Poznaj nas jako potencjalnego pracodawcę. Daj sobie szansę na weryfikację poglądów o firmie oraz zaprezentowanie siebie jako kandydata. Skorzystaj i porozmawiaj z Kierownikami poszczególnych wydziałów, zobacz jak wygląda praca w naszym zakładzie. Dowiesz się również, jakie aktualnie prowadzimy rekrutacje, kogo firma poszukuje, jakie kompetencje warto rozwijać.

Podczas wydarzenia:
 • dowiesz się czym się zajmujemy
 • zwiedzisz halę produkcyjną, zobaczysz proces produkcji naszych produktów
 • będziesz mieć możliwość porozmawiać z Kierownikami Wydziałów
 • uzyskasz informacje o aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych
 • będziesz mógł zostawić swoje CV a nawet odbyć krótką rozmowę kwalifikacyjną

Zapraszamy w dniach 14 i 16 grudnia w godzinach 11:00 i 15:00
Jeśli chcesz nas odwiedzić zgłoś swój udział poprzez maila: rekrutacja@hv.pl
lub telefonicznie pod numerem 56 45 075 11, 56 45 074 06.

Agenda Dni Otwartych:
11:00/15:00 Przywitanie uczestników
11:10/15:10 Spotkanie informacyjne – kilka słów o firmie
11:30/15:30 Zwiedzanie zakładu
12:30/16:30 Indywidualne rozmowy

Programy rozwoju pracowników

W Hydro–Vacuum S.A. dbamy, rozwijamy i szkolimy naszych pracowników gdyż wierzymy w to, że człowiek musi uczyć się nowych rzeczy przez całe życie.

Firma corocznie przeznacza na kształcenie i szkolenie pracowników kilkaset tysięcy złotych. Głównym kierunkiem podnoszenia kwalifikacji jest zdobywanie przez pracowników nowej wiedzy zarówno w zakresie wykonywanej pracy jak i nastawionych na rozwój indywidualnych cech i umiejętności pracownika. W ubiegłym roku zrealizowaliśmy blisko 10 tys. godzin szkoleniowych.

Dbamy by nasi pracownicy na bieżąco zdobywali nową wiedzę i umiejętności, dlatego z roku na rok wdrażamy i realizujemy kolejne programy rozwoju, zwiększając ilość godzin szkoleniowych.

Relacje z realizacji szkoleń.

Główne korzyści z pracy w Hydro-Vacuum S.A.:
 • Zyskasz pewność zatrudnienia na wiele lat, dzięki stabilności firmy i jej ponad 150 letniemu istnieniu (funkcjonujemy bez przeszkód nawet w dobie pandemii)
 • Zyskasz możliwość ciągłego rozwoju swojej wiedzy i umiejętności niezależnie od stanowiska
 • Twoje pomysły będą dla nas ważne w podejmowaniu decyzji rozwojowych, dzięki temu będziesz miał wpływ na funkcjonowanie firmy
 • Stosowane w firmie nowoczesne technologie oraz możliwość ich dalszego rozwoju, poszerzą Twoje różnorodne umiejętności, nie tylko z zakresu konstrukcji i budowy maszyn
 • Twoje miejsce pracy będzie zorganizowane w sposób zapewniający Ci komfort pracy i dobrą atmosferę oraz bezpieczeństwo dzięki zaangażowaniu w projekty wspólnie z doświadczonym zespołem profesjonalistów
 • Będziesz miał dostęp do szkoleń wspierających Twój rozwój zawodowy i osobisty, dzięki czemu na zajmowanym stanowisku będziesz czuł się w pełni profesjonalistą
 • Wynagrodzenie oraz finansowe wsparcie socjalne pozwolą Ci nie martwić się o jutro
 • Jako pracownik polskiej firmy z ojczystym kapitałem, weźmiesz udział we wspieraniu naszej gospodarki
 • Dzięki temu, że stanowimy zgrany zespół, zyskasz możliwość integracji w grupie, która pomaga sobie nawzajem nie tylko na gruncie zawodowym

Aktualne oferty pracy:

Operator CNC

Specjalista ds. zaopatrzenia

Specjalista w dziale rozwoju biznesu

Proces rekrutacji
Każde zatrudnienie nowego pracownika do firmy, wymaga przeprowadzenia rekrutacji. Jest to zwykle proces wieloetapowy, ponieważ zanim zatrudnimy pracownika, musimy mieć pewność, że jest to kandydat, który spełnia oczekiwania nasze i jest to praca, której przyszły pracownik poszukiwał.

Krok 1 – Publikujemy ogłoszenie

Nasze ogłoszenia rekrutacyjne znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Twoja kariera, portalach pracy oraz mediach społecznościowych. Głównie korzystamy z witryn www.pracuj.pl, www.praca.pl oraz OLX.

Krok 2 – Należy do Ciebie!

Znajdź interesująca Cię ofertę pracy i wyślij swoją aplikację. Pamiętaj , że możesz przesłać nam swoje CV nie tylko w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie – zarejestrujemy je wtedy w naszej bazie kandydatów.

Krok 3 – Selekcja CV

Dokonujemy selekcji nadesłanych aplikacji weryfikując informacje zawarte w CV pod kątem naszych potrzeb i wymagań na stanowisku, na które rekrutujemy.

Krok 4 – Rozmowa rekrutacyjna

Po dokonaniu selekcji nadesłanych aplikacji, zapraszamy wybrane osoby na bezpośrednią rozmowę rekrutacyjną lub spotkanie on-line z udziałem osoby z Działu HR oraz Twoim potencjalnym przyszłym przełożonym. Podczas rozmowy przybliżymy ci specyfikę pracy na danym stanowisku, będziemy chcieli Cię również bliżej poznać, zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku.

Krok 5 – Informacja zwrotna

Dokładamy starań, aby każda osoba, która uczestniczyła w spotkaniach, niezależnie od wyników rekrutacji otrzymała informację dotyczącą jej udziału w naszym procesie.
W przypadku chęci podjęcia współpracy z kandydatem jest również moment, w którym przedstawimy Ci naszą ofertę.

Krok 6 – Podpisanie umowy

Ostatni krok to podpisanie umowy. Witamy w zespole!

Praktyki i staże
Rozpocznij z nami swoją ścieżkę rozwoju zawodowego.

Zapraszamy na praktyki wakacyjne, studenckie i staże do naszej firmy – jest to idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży produkcji pomp. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność naszej firmy od środka i sprawdzisz z czym to się je. Zyskasz praktyczne doświadczenie, które będzie stanowić atut na początku twojej drogi zawodowej.

Corocznie realizujemy kilkadziesiąt praktyk zawodowych w szczególności dla:
 • Studentów kierunku Mechaniki i budowy maszyn
 • Studentów kierunku Zarządzania procesami produkcji
 • Techników mechaników, w tym operatorów CNC,
 • Techników mechatroniki
 • Techników elektromechaników
 • Techników ekonomistów
 • Techników logistyki

Jeśli jesteś studentem wydziału Mechanika i budowa maszyn możesz skorzystać ze specjalnej formy praktyk w trakcie studiów.

Jeśli jesteś zainteresowany praktykami i stażami w naszej firmie napisz na adres: rekrutacja@hv.pl lub zadzwoń 56 45 07 406 lub 56 45 07 511.

Wsparcie dla uczniów i studentów

Od 2013 roku wspieramy klasę patronacką Zespołu Szkół Mechanicznych w Grudziądzu w kształceniu Techników mechaników o specjalności Obsługa maszyn skrawających. W ramach współpracy oferowane są:
 • Stypendia dla najlepszych uczniów
 • Szkolenia dla uczniów i nauczycieli
 • Wycieczki studyjne
 • Doposażenie stanowisk dydaktycznych
 • Praktyki i staże

Współpraca z uczelniami wyższymi

W 2020 r. zawarliśmy umowę o współpracy z Politechniką Wrocławską, z którą działamy na polach:
 • realizacji projektów B+R
 • doposażenia stanowisk dydaktycznych
 • wymiany wiedzy między kadrą naukową, a potrzebami rynku


Konkurs na najlepszą pracę dyplomową


Wniosek należy składać na adres: rekrutacja@hv.pl
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 56 45 07 406.

Ubezpieczenie grupowe

Z oferty ubezpieczenia mogą skorzystać pracownicy, małżonkowie, partnerzy życiowi oraz pełnoletnie dzieci, którzy nie ukończyli 69 roku życia, pełna ochrona ubezpieczeniowa do ukończenia 70 roku życia. Każdy pracownik oraz członkowie ich rodzin mogą przystąpić do 1 z 3 nowych wariantów ubezpieczenia. Członkowie rodzin mogą przystępować do innego wariantu niż ubezpieczony pracownik.

Po szczegóły zapraszamy do pokoju 215.

Pracownicza Kasa Zapomogowo Pożyczkowa

Celem PKZP jest propagowanie oszczędności i gospodarności oraz niesienie członkom pomocy materialnej w formie zwrotnych pożyczek oraz zapomóg w miarę posiadanych środków finansowych.

Po szczegóły zapraszamy do pokoju 215.

Imprezy integracyjne

Życie firmowe, to nie tylko godziny spędzone na ciężkiej pracy. Ważna jest także integracja między pracownikami i dobra atmosfera. Dlatego corocznie organizujemy spotkania integracyjne wierząc, że są one sposobem na budowanie więzi oraz poprawę stosunków pomiędzy pracownikami.

Drugi Biegun

Stawiamy na wspólny rozwój pasji i zainteresowań. Chcieliśmy, żeby oprócz pracy zawodowej i spotkań wewnątrz firmy, istniała możliwość spotkania się w innych okolicznościach na drugim biegunie naszych aktywności.

Zaowocowało to powstaniem Klubu Miłośników Morsowania pod patronatem Hydro – Vacuum S.A. – Drugi Biegun.

Klubowicze spotykają się cyklicznie w każdą niedzielę na plaży miejskiej jeziora Rudnik.

Zapraszamy wszystkich pracowników, rodziny i przyjaciół – nietylko tych, którym morsowanie nie jest obce ale również te osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę. Zróbmy to razem!

Wsparcie socjalne

Corocznie w naszej firmie tworzony jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego finansowe jest wsparcie w postaci:
 • Wypłat z okazji Świąt Wielkanocnych,
 • Wypłat z okazji Święta Pracownika H-V S.A.
 • Wczasy pod gruszą
 • Wsparcie dla osób w szczególnej potrzebie

56 45 07 406
lub
56 45 07 511